Aplikacje mobilne na eventach, konferencjach, kongresach czy targach już dawno przestały być ciekawostką, a stały się wręcz „must have” dla organizatorów, którzy chcą zapewnić uczestnikom najwyższy standard obsługi oraz skutecznie zarządzać informacją podczas wydarzenia. Aplikacja eventowa nie tylko eliminuje konieczność drukowania programu wydarzenia, który zawsze może się przecież zmienić, ale przede wszystkim jest świetnym narzędziem w komunikacji z uczestnikami.

gpromo-compressed-75

Dzięki takiej aplikacji organizator dostaje szybką informację zwrotną nt. swojego wydarzenia. Aplikacja pomaga usprawnić nawiązywanie nowych, wartościowych kontaktów swoim użytkownikom oraz promuje organizatora i partnerów wydarzenia.

Na bazie naszych konferencyjnych doświadczeń oraz możliwości i ograniczeń rozwiązań już funkcjonujących na rynku, stworzyliśmy aplikację demonstracyjną Event Info Conference, z wieloma  przydatnymi funkcjami  i modułami dla użytkowników –  do wykorzystania przy niemal każdym typie wydarzenia.

Event Info Conference jest w pełni konfigurowalne za pomocą panelu www, a w połączeniu z indywidualną szatą graficzną organizatora lub eventu nada każdemu wydarzeniu nowoczesnego i unikalnego oblicza.

Ze wszelkimi szczegółami oraz pełnym opisem funkcjonalności aplikacji zapoznasz się w poniższej prezentacji. Pobierz również demo na swojego Androida z Google Play  i sprawdź co potrafi Event Info Conference.